Komunikat prasowy,Warszawa, 25 czerwca 2019 r. Jak sobie radzić podczas afrykańskich upałów?Komfortowy, przyjemny chłód w upalne dni? To możliwe!W najbliższych dniach temperatury mogą dochodzić nawet do 40 stopni Celsjusz
W Zespole Elektrociepłowni Bielsko-Biała, należącym do TAURON Wytwarzanie, zakończyła się budowa opalanego węglem kamiennym bloku ciepłowniczego o mocy 50 MWe i 106 MWt z akumulatorem ciepła (blok kogeneracyjny, wybudowany
ENERGA otwiera pierwsze ekologiczne Biuro Obsługi Klienta. Do jego modernizacji i wyposażenia zostały użyte przyjazne środowisku materiały. Wkrótce w innych miastach powstaną kolejne takie placówki. Grupa ENERGA to największ
Warszawa, styczeń 2021Informacja prasowaCzy Unia Europejska jest światowym liderem w działaniach na rzecz klimatu?Rozważania na temat roli działań UE z perspektywy globalnej Przedstawiciele Komisji Europejskiej oraz politycy
O 9 miesięcy szybciej i ponad 15 proc. taniej wymieni Energa ? Operator ponad tysiąc transformatorów SN/nn w ramach realizowanego właśnie projektu ograniczania strat sieciowych, współfinansowanego z unijnych środków.Aneks do
Ekologia czy ekonomia – co kieruje Polakami przy wdrażaniu zmian przyjaznych środowisku?Według raportu „Klimat tworzą ludzie – zachowania ekologiczne Polaków” , przygotowanego w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej Mi
18 października w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbyła się konferencja poświęcona ekologicznemu budownictwu. Trójmiejskie inwestycje reprezentowała Alchemia.Konferencja Zielony Biurowiec skierowana była do środowiska eks
82 proc. Polaków jest gotowych zapłacić więcej za produkty oznaczone logo „Przyjazny dla środowiska”, wynika z badania European Trusted Brands przeprowadzonego przez wydawnictwo Reader’s Digest. Wię
Hotele spa jednoznacznie kojarzą się z kąpielami, pływaniem w basenie, relaksem w saunach i podczas masaży. Lecz z określeniem spa nierozerwalnie łączy się inny termin – wellness , który jest kompilacją fitness i dobre
Jak mądrze zaplanować zakupy?Jak wynika z raportu „Konsumenci a gospodarka obiegu zamkniętego”, kupujemy dużo za dużo, nie licząc się z ekologicznymi skutkami naszych decyzji. Aż 38% badanych przyznało, że kupuje więcej