Ponad połowa z szacowanej na 27,5 mln zł inwestycji na rozbudowę i modernizację sieci ciepłowniczej w Ostrołęce zostanie sfinansowana ze środków Unii Europejskiej. Wkrótce ENERGA OPEC otrzyma pierwszą transzę w wysokości 2
Polacy wiedzą o smogu coraz więcej i popierają programy wymiany piecówTrwa kolejna zima w trakcie której Polacy oddychają zanieczyszczonym powietrzem. Od kilku dni kraj znów tonie w smogu, a władze wielu miejscowości apelowa�
TAURON Dystrybucja zawarł 7 września trzecie porozumienie z Lasami Państwowymi, regulujące zasady ustanawiania służebności przesyłu. Tym razem dokument podpisali przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakow
11 maja 2012 Nestlé Polska S.A. po raz kolejny weźmie udział w akcji „Dzień Bez Śmiecenia”, zainicjowanej przez organizację odzysku Rekopol. Hasło tegorocznej edycji brzmi: „Trafiłem do Recyklingu!&rdquo
Zmiany dla czystości powietrzaSmog to zjawisko, które towarzyszy nam przez cały rok. Niewiele osób wie, że równie negatywnie wpływa na nasze organizmy latem. Smog uaktywnia się szczególnie mocno gdy sprzyjają mu określone w
Podążając za najnowszymi trendami w modzie, pokochaj latem styl eko. Współczesna kobieta oprócz troski o swój wizerunek, dba również o środowisko i dzięki temu jest jeszcze piękniejsza. Marka Greenba
Warszawa, sierpień 2022Informacja prasowaCzy sytuacja energetyczna w Polsce i na świecie powinna wpłynąć na odroczenie realizacji celów ekologicznych?Postępujące w ostatnich latach zmiany klimatu obligują decydentów do pod
Biznes w służbie nosorożcomSpołeczna odpowiedzialność biznesu coraz częściej jest elementem obowiązkowym w strategiach firm. I choć możliwości działań są różne, najbardziej cieszą te, które realnie pomagają benefic
Blisko 90 procent największych polskich miast zastosowało w tym roku energooszczędne żarówki do oświetlenia placów i ulic, wynika z badania przeprowadzonego przez inżynierów z grupy Sweco Polska. Choć polski
Przeciętna europejska rodzina, składająca się z 4 osób, w trakcie codziennych zakupów zużywa rocznie ok. 1,5 tysiąca toreb jednorazowych.[1] W okresie przedświątecznym ilość zużywanych toreb foliowych zdecydowanie wzrasta.